Kolekcja Nordic to żaluzje drewniane wykonane z drewna BASS pokrytego lakierami kryjącymi. Modne i bardzo eleganckie kolory od czerni poprzez szarości do czystej bieli pozwalają na ciekawe aranżacje nowoczesnych wnętrz.
Żaluzje te są dostarczane w komplecie z maskownicą rynny górnej w której umieszczono wszystkie mechanizmy sterowania żaluzją. Max. szerokość żaluzji to 240 cm .Większe szerokości muszą być realizowane poprzez składanie wymiarów. Doboru kolorystyki drabinek i sznurków można dokonać indywidualnie .W sytuacji standardowej kolor drabinek i sznurków dobierany jest do kolorystyki drewna.
Żaluzja drewniane 50 mm z kolekcji "Nordic" może zostać wyposażona w systemy sterowania elektrycznego z pilota wielokanałowego jak i z poziomu aplikacji na smartfony Fibaro lub Supla (przy zamówieniu z systemem Fibaro lub Supla konieczna jest wcześniejsza konsultacja z naszym biurem)

Sposób montażu/pomiaru
Informacje dotyczące pomiaru
Kontakt
Wzorniki
Powyższy wzornik może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki. Spowodowane jest to m.in. różnymi parametrami monitora.

Kalkulacja żaluzji 50mm


Wartości licznika proszę wprowadzać z klawiatury (nie używając wyskakujących podpowiedzi)
Cena
0

Koszt brutto
0

Kolor:

Sposób montażu:
We wnęce okiennej
Skrzydło okienne z wierceniem
Skrzydło okienne bez wiercenia
Montaż na ścianie przykrywający wnęke okienną

Strona regulacji:
Strona prawa
Strona lewa

Maskowanie:
Bez boczków
Oba boczki
Prawy boczek
Lewy boczek

Drabinka:
Sznurkowa
Taśmowa

Opcje dodatkowe:


Ilość:

Uwagi:

zaluzje-drewniane.com.pl